Lehed

Näpud mullas...

kolmapäev, 9. mai 2012

IMGP9755
IMGP9742

Näpud mullas, närvid korras!

Suviti olen ma rõdu peal põhilisi maitsetaimi (basiilik, tüümian jms) kasvatanud juba mõned aastad. Eelmisel aastal valisin suurema poti, mis nii kiirelt läbi ei kuivaks ja asi läks kohe palju paremini. Sel aastal olen ma, nagu ka paljud teised, juba oma taimekasvatusega alustanud. Algas kõik seemnete ja mulla ostmisega, osad taimed said ette kasvatatud, osad lähevad otse kasvukohale.

IMGP9712
IMGP9725

Just nädalavahetusel tegelesingi taimede suurematesse pottidesse ümber istutamisega ja sai ka mõned pildid neist väikestest rohelistest libledest, mille mulla seest ilmumist ma mõnda aega tagasi nii pikisilmi ootasin.

IMGP9727
IMGP9730

Erilisemateks uuteks kasvandikeks on sel aastal spargel ja füüsal. Pean küll tunnistama, et enne spargliseemnete ostmist ma selle väikse asjaga kursis ei olnud, et "söömiskõlbulikuks" saab spargel alles 3. kasvuaastal. Aga noh, ongi õige aeg siis praegu kasvama panna ;) Ja, tõsi, spargel ei jää mulle rõdule kasvama nagu teised taimed. Küll aga ootan huviga, kas sel aastal saab oma rõdu (umbes nagu oma aia :) füüsalit süüa...

IMGP9709 IMGP9764
IMGP9760

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar